1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

New Profile Posts

1. mau
    mau ZalinaZix9
    Buna, Zalina ! Si eu sunt soferita si imi plac mult masinile si sa conduc. Probabil si tie. Numai ca aici nu sunt informatii despre masini, dar pe net gasesti o groaza de site.uri cu si despre masini. Sau reviste de specialitate la diferite standuri de difuzare a presei la care chiar te poti abona. F bine ca-ti place natura . E minunat ! O zi faina.
  2. ZalinaZix9
    ZalinaZix9
    Iubesc să caut informație nouă pentru creierul meu. Pasionată mai mult ceva ce este contrariul mie, ca mașinile de exemplu.
    1. ZalinaZix9
      ZalinaZix9
      Sciu mai desfășurat in comentariu. Pe când fiin iubitoare de biologie și tot ce ține de natură, animale, plante, despre viața de pe terra in general. Dacă laptopul meu ar avea spațiu suficient pentru că am descărcat o grămadă de-a videouri cu un youtube downloader gratuit despre natură., animale, gorile, cercetări. Credeți că sunt nebună? ))
      2 April 2019
  3. claudiu97
  4. lhthe
  5. mannix_geo
    mannix_geo
    Cu ce pot edita videorile pe Win10?
  6. caputo
    caputo iPwn
    salut, poti sa imi spui te rog daca esti multumit de camera video auto vico marcus 4 ?
  7. caputo
    caputo doru
    salut Doru, as vrea sa imi cumpar si eu o camera VIOFO A119S , as vrea sa stiu parerea ta e rog!
  8. anukoi
    anukoi GeluCJ
    Salut!
    Sotia a surprins acest accident in Sibiu, pe 09.12: http://www.filedropper.com/accidentsibiu. Pe moment nu si-a dat seama de situatie, doar dupa ce am vizionat inregistrarea acasa am realizat ca situatia poate fi complicata. Daca ai timp si chef si poti posta filmuletul, poate il vede vreunul din cei implicati, daca au nevoie. Multumesc!
  9. wilson2203
    wilson2203 Bogdan V
    Mai aveti camera ?
  10. Q.E.D et Q.E.F.
    Q.E.D et Q.E.F. GeluCJ
    Am dat un PM. Se poate un raspuns?
  11. Popic Marinarul
    Popic Marinarul AdrianQ
    Camera o am, pret 800 lei.
    1. AdrianQ
      AdrianQ
      750 si platesc eu transport cu verificare colet :)
      5 September 2016
  12. Popic Marinarul
  13. lucian27b
    lucian27b Popic Marinarul
    care ar fi ultimul pret?
  14. bonygy
    bonygy
    Sal. Am facut asa ceva, dar nu la Marcus, cu care nu mai am probleme, ca l-am inlocuit Era o idee ceea ce am postat.
  15. Calin_TM
    Calin_TM bonygy
    1. Calin_TM
      Calin_TM
      te intreb asta pentru ca daca chiar ti-ai facut, as vrea sa te rog sa imi faci si mie pentru ca doar asa as opta sa imi cumpar un marcus4, pentru ca si pe mine ma enerveaza acel quickmount prost gandit cu bila aia.

da-mi te rog un reply sau cauta-ma pe fbk (Calin Olariu - poza profil cu un MK4) daca vrei sa ajuti un coleg ti-as fi foarte recunoscator :)
      10 July 2016
  16. RydantaresALL
    RydantaresALL kissfreezer
    Salut !! Ai postat acum ceva timp accidentul tau . Am fost si eu implicat într-un accident identic cu al tau ..si am ajuns in judecată exact ca tine ..cu expertize si alea alea . Sunt curios daca ai avut câștig de cauza .
  17. T.C.
    T.C. emo_hool
    Votul a fost deblocat. Dar raportul negative v.s. pozitive este copleșitor.
  18. emo_hool
    emo_hool
    Imi poate un admin sterge profilul, sa-mi fac altul, ca vad ca in continuare am votul blocat? Multumesc!
    1. alxx93
      alxx93
      Pai ce făcuși conasule ?
      9 May 2016
  19. verdenpom
    verdenpom animalux
    Va adunati azi??
  20. georgescustefan2004
    georgescustefan2004 papoo
    Buna seara! Ai vorbit cu reporterul Digi24? Va publica stirea?