1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Camera video + GPS

Discussion in 'Bazar - camere video, mașini, altele' started by bonygy, 3 February 2014.

1. bonygy

bonygy șofer

Se vand:
    1. Camera video DVR Prestigio Roadrunner HD1, in perfecta stare de functionare si estetica (nota 9,5 din 10).
    Performantele, plusurile si minusurile banuiesc ca i le cunoasteti cu totii.

Se da: camera video + cablu incarcare auto (cred ca are vreo 4 metri) + card SD 32Gb clasa 10 + suportul.
    Suportul a fost reparat, dar daca se doreste, pot "produce" unul nou. Nu am cutia sau alte documente, oricum a iesit din garantie.
    Pret: 200 lei

2. PDA-GPS Mio P560, de asemenea, in perfecta stare de functionare si estetica (nota 9,5 din 10), avand instalat IgoPrimo vers 2013, cu card de 8Gb inclus.
    Se da: aparatul, cablu incarcare auto, cablu date USB, suport parbriz, incarcator priza, CD instalare (nu l-am folosit, probabil ca e pentru PC), husa de protectie, cutie.
    Nu stau acum sa scriu performantele si facilitatile, se gasesc usor cu Nea Goagal.
    Pret: 350 lei.

Ambele preturi sunt usor negociabile. Prefer predare in Bucuresti, pentru a evita discutiile referitoare la transport, costuri de expeditie, etc.

2. DON13

DON13 șofer

Motivul vanzari este?

3. bonygy

bonygy șofer

Motivul? Simplu. Mi-am luat alta camera. Despre GPS, acum am si o tableta.

4. bingbang10

bingbang10 șofer

Salut. Mai este valabil anuntul? Si daca da, care este ultimul pret?

5. bonygy

bonygy șofer

Da, este valabil. Care dintre produse te intereseaza?

6. bingbang10

bingbang10 șofer

Camera auto. Un ultim pret pentru ea? Eu sunt din urziceni si sunt dispus sa vin in bucuresti

7. bonygy

bonygy șofer

Avand in vedere ca noua era vreo 220 lei, cardul era vreo 100 lei, reducere pentru uzura, total 170 lei

8. bingbang10

bingbang10 șofer

OK suna bine. Poti sa imi lasi un numar de telefon pe privat? Multumesc

9. Nytro

Nytro șofer

mai este valabil anuntul???
    daca da un nr de tel sa putem vb

10. bonygy

bonygy șofer

@Nytro. Anuntul este valabil, in urmatoarele conditii:
    Despre camera: am fost contactat de @bingbang10 si mi-a spus ca cel tarziu in acest weekend doreste sa batem palma. Daca s-a razgandit, atunci este iar disponibila. Eu propun sa mai asteptam cateva zile sa vedem, ca asa mi se pare cinstit fata de colegul care m-a contactat primul. Ok? Luni cel tarziu, voi sti sa iti dau un raspuns.
    GPS-ul este in continuare disponibil.

11. Nytro

Nytro șofer

Ma intereseaza camera+card-ul dar in fine voi astepta raspunsul tau. Mersi oricum.

Share This Page