1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Cel mai bun comentariu

Discussion in 'Discuții generale' started by icsulescu, 2 March 2011.

1. icsulescu

icsulescu șofer

Deschid acest topic, in speranta ca vom aduna cele mai bune comentarii, cele mai haioase. Azi, vizionand clipul Vi-l_prezint_pe_claxonel postat de razvanbb, chiar daca imi venea sa deschid usa laptop-ului si sa cobor sa-i trag un ciocan in parbriz claxonagiului, lacrimile m-au napadit, de ras, dupa ce am citit comentariul lui @carco:1. carco a scris pe 2 Martie 2011la asta trebuie sa te dai jos si, cu mult calm (sa nu se ia Serge de mine), sa-i smulgi goarna de sub capota si (tot calm) sa i-o bagi in curInca incerc sa-mi revin la mai bine de o jumatate de ora dupa petrecerea incidentului )))))

2. icsulescu

icsulescu șofer

Gasit aici2. carco a scris pe 5 Martie 2011doh, pai asa se claxoneaza?trebuia sa bagi mana-n claxon si sa o ridici doar dupa ce pleca (dupa care ramaneai tu sa astepti eliberarea locului ala)

3. TraficRoman

TraficRoman șofer

Eu am trezit toata familia la comentariul lui carco, era noapte cand l-am citit.

4. wargasm

wargasm șofer

Cele mai bune comentarii sunt aici

"Posting in an epic thread"

http://www.trafictube.ro/braila-buzau-o ... da-drumul/

BlogDeProst : Trbuia sa treci pe filmare si consumul, caii putere, anul fabricatie, tooot.

bloghita: Uleiul din motor e 5W-40 sau 10W-40?

Alexandru Buhan: @BlogDeProst

1.6 mpi si 90 de Cp.Consumul in oras cam 5-6litri/100km in oras si afara cam 10/11litri benzina fiind un motor puternic.

SaltwaterC: Oare cu cine face banking?

5. vulpea

vulpea șofer

Gasit aici .

Author: Marcel

Pai daca nu era nimeni pe trotuar de ce n-as circula pe acolo?Si eu as fi facut la fel in locul dansului.

Timpul costa bani,voi daca n-aveti viata nu stiti cum e. .

Seriously?!? )

6. SaltwaterC

SaltwaterC șofer

"trebuie condus in spiritul legii nu sa o respectam"

Pe asta am avut-o vreo două săptămâni la status pe IM. A fost de impact.

De aici.

7. stai-acolo

stai-acolo șofer

"Ma obositilor care postati si comentati pe acest site, daca eram modelator va desfiintam avetii si voi 18-19 ani va credeti asii soselelor, habar de condus nu are nici unu’ asta automat ca duma 2 -6 ani de condus in romania cine ar stii sa conduca, fiecare face ture cu masina lui taticu si se filmeaza si comenteaza, halal viitor pentru tara asta cu voi. mergeti la scoala si lasati sofatu pe mana altora care umbla nu care fac 200 de km rar pe saptamana sau pe luna"

http://www.trafictube.ro/mersul-consum- ... ent-123299

8. un_terorist

un_terorist șofer

9. stai-acolo

stai-acolo șofer

10. un_terorist

un_terorist șofer

11. T.C.

T.C. Conducător auto

Aflați cum se dă verde pietonilor : aici

StefiHD

...

iar verdele la pietoni este mereu in dreapta celor care au verde, deci cei de pe partea opusa aveau verde la semafor, nu ei.

...

12. un_terorist

un_terorist șofer

13. amatoru

amatoru șofer

Mie-mi place ala de mai jos cu faru lins.

14. areveul

areveul șofer

Teroristul... raspunsul lui nairdarian este de o mie de ori mai tare decat comentariul unui hater:p subscriu:

" verdenpom 20 August 2012, 00:30

pana si vaca uraste dusteru

R: Sunt multe dobitoace cu idei preconcepute. "

15. SaltwaterC

SaltwaterC șofer

În așteptarea creșterii părului din chelie și a benzilor de urcare pentru turisme:

"alea doua benzi la deal sunt facute special pentru ca sa poata tirurile sa se depaseasca si sa nu piarda din putere"

De aici.

16. SaltwaterC

SaltwaterC șofer

Nu mai pot da edit ca să adaug un răspuns "legendary" la comentariul de mai sus, din categoria "spam cu pilule de astea primesc și eu măcar o dată pe săptămână":

v-am spus cand eram pe autostrada in germania si am vazut un avion mergand cu 800km/h pe ruta frankfurt – londra. i-am facut cu mana si el a plecat mai departe

"alea doua benzi la deal sunt facute special pentru ca sa poata tirurile sa se depaseasca si sa nu piarda din putere" – comentariul saptamanii. daca nu vrei sa pierzi in putere iti recomand niste pilule albastre.

De aici.

17. Kor 12 Octombrie 2012, 10:28

@Mihaela – Sa stii ca da Pe de alta parte motivul principal pentru care eu am carnet iar nevasta mea nu, e ca ea e in stare sa observe intr-o secunda cu ce sunt imbracati toti pietonii de pe zebra, dar nu stie sa-ti spuna cine are prioritate in caz ca semaforul e defect, pentru ca n-a vazut ce semn de circulatie e sub semafor.

http://www.trafictube.ro/dorel-aproape-accident/

18. daniel

daniel șofer

Kdi 15 Octombrie 2012, 01:10 (Editeaza)

@daniel..inca nu vrei sa intelegi….noi suntem pe locul doi e mai bine inseamna ca dureaza mai mult…la pat mai bine lasam pe ei sa ia locul 1 si pe sosea si in pat

http://www.trafictube.ro/diverse-duminica/

19. Kor

Kor șofer

20. audstele01

audstele01 șofer

Kor 24 Octombrie 2012, 14:11 .

Eu zic ca traducerea ar suna cam asa:

“Sa-ti traiasca frantzuzoaica aia a matale, sefu, ca te vad cu haparat de ãla de vederi pe cascã, manca-ti-as, te rog io, daca ma fimezi nu ma da pe iutub, ca mã aflã piranda mea ca am baut halocatia lu’ puradelu hãla micu si-acu ma duc la bodega lu’ Fane Hacordeon sa mai iau o litra de cocârtz pe datorie. Mucles, da?”

…parerea mea

Share This Page