1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pot filma orice?

Discussion in 'Legislație Auto' started by costymike, 21 July 2017.

1. costymike

costymike șofer

Va salut! Sunt nou aici. Azi mi-a ajuns prima camera video auto (prestigio roadrunner 585 full hd), pe care am ales-o in functie de buget si review-urile de prin online. Vreau sa stiu daca pot filma orice masina, orice persoana din trafic (pietoni, soferi), fara ca ei sa ma reclame cumva ca de ce i-am pus pe youtube sau ca i-am injurat de nervi prin filmulete in masina fara sa ma auda. V a multumesc mult pentru raspunsuri!

2. icsulescu

icsulescu șofer

Last edited: 21 July 2017
  3. costymike

costymike șofer

4. icsulescu

icsulescu șofer

Păi ce, dacă furatul se pedepsește nu există hoți? o_O

5. costymike

costymike șofer

:)) Pai da... oricum cand pun un filmulet, nu il pun de florile marului, sigur acela a incalcat legea sau a incercat sa ma omoare in trafic. Asa ca il astept sa ma reclame... :) Cred ca pe principiul asta se merge... :)

6. florin

florin șofer

sunt niste portite si pentru legea aia imbecila, blurezi maimutza si numarul, plus il postezi cu descrierea de educational

7. Todorme

Todorme șofer

Si eu cred ca daca blurezi numarul de masina nu are ce sa iti faca. In plus, cine se duce sa faca reclamatie?

Share This Page