1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Recomandare CAMERA VIDEO auto!

Discussion in 'Camere Video' started by mariusRO, 30 November 2018.

1. mariusRO

mariusRO șofer

Salutare!
    Urmăresc TT de foarte mult timp, însă până acum am fost doar cu uitatul. Mă gândesc să montez o cameră, nu am avut multe incidente, doar vreo două neacordări de prioritate cu atenționare din partea mea și coborât maimuțele din mașină cu injurii, însă aș dori să fac acest pas. Mașina este opel corsa c, mai mult prin oraș se umblă cu ea.
    -buget 125 euro +/-
    -să filmeze bine ziua, decent noaptea
    -filmare în buclă (FHD)
    -unghi 150-170 grade
    -să se poată monta/demonta ușor (stau la bloc, nu am garaj)
    -opțional filtru cpl/kit de montare
    -din RO/exterior (ce site-uri de încredere știți?)

Înclinam spre viofo a119s v2/prestigio 585/mivue c325, dar viofo pare cam scumpă....ce păreri aveți?

2. mariusRO

mariusRO șofer

Nu mă poate ajuta nimeni?

L.E. : Am găsit viofo a119s pe aliexpress (+gps+cpl+kit hardwire 110$) și banggood (+gps+cpl+kit hardwire 114$)

Last edited: 2 December 2018
  3. Suciu86

Suciu86 șofer

Va recomand sa aruncați o privire asupra camerelor de la Xiaomi. Eu folosesc pe mașina de serviciu dvr Xiaomi yi full HD. Pentru mașina personală mi-am comandat 70mai. Eu sunt foarte mulțumit de Xiaomi. În momentul de fata pe mașina personală am un șmen cu 50-60 lei.

Last edited: 15 December 2018
  4. Mituc

Mituc șofer

Eu iti recomand Mini 0805/0806. Viofo 119s e cit un televizor cu tub catodic.

5. Sofer_09

Sofer_09 șofer

Buna ziua! Daca mai este de interes, va recomand camera SharpView de la Smailo, care indeplineste specificatiile mentionate. Un review despre produs, puteti vedea aici: https://bit.ly/2XeR5wF

Share This Page