1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sj 4000

Discussion in 'Camere Video' started by steffan, 13 January 2014.

1. Fluturas

Fluturas șofer

Va salut. am o intrebare, Merita sa fac update la firmware'ul camerei? (sj4000 bineinteles) Eu de cand am luat camera nu i-am facut niciodata, acum am "N20140707V01 Sjcam-SJ4000"

2. realme19

realme19 șofer

Mai exista vreun utilizator activ de SJCAM , vreau sa il intreb ceva legat blocarea videoclipurilor.

3. Latky

Latky șofer

Da. Spune...

4. realme19

realme19 șofer

Eu am un SJCAM4000 Wifi , iar in momentul in care am cardul full si vreau sa blochez un video , pune read only pe alt clip din alta zi.
    Am facut ticket de support la ei pe site , au incercat sa ma ajute , au creat si un nou firmware pentru camera mea , insa nimic nu s-a rezolvat si au ajuns la concluzia ca asa functioneaza camerele lor. Acum din aceasta cauza vreau sa intreb mai multi utilizatori , sa aflu daca intradevar ei au dreptate...
    Mersi frumos!!!

Attached Files:

5. realme19

realme19 șofer

Iar in screenshot-ul asta le spun ca am avut o camera mai ieftina si nu pateam treaba asta : Screenshot 2016-04-16 09.08.42.png

Aici in stanga am fisierul pe care am vrut sa ii dau block de pe camera cand eram in masina , iar in dreapta este clipul pe care mi l-a blocat si modificat , unul cu totul diferit fata de ce am vrut eu ... : Screenshot 2016-04-12 08.45.47.png

6. Latky

Latky șofer

Eu am sj4000 simplu... Si cand am ceva de blocat blochez atunci pe moment filmarea si e ok... Trebuie sa iti rasp un coleg cu model wifi

7. verdenpom

verdenpom șofer

SJ4000 varianta non wifi nu face probleme. Salveaza clipul in curs.
    Eu unul tot nu pot sa inteleg oamenii ce isi iau camere cu wifi cand au ecran... inteleg mobius, inteleg vico wf1 dar la sj?

8. Ruhestand

Ruhestand șofer

Salut,
    A patit cineva la SJ4000 sa nu-i protejeze ultimul clip? Daca dau save si opresc masina inainte sa se schimbe clipul mi-l lasa normal.
    Din cate imi aduc aminte, inainte nu avea comportamentul asta...

9. realme19

realme19 șofer

Așa pățesc si eu.

10. Ruhestand

Ruhestand șofer

e bun atunci...ma gandeam ca a busit-o frigul pe a mea :)

11. realme19

realme19 șofer

A mea a murit pe la sfarsitul lui decembrie .
    S-a supraincalzit bateria in ea la un drum lung ... si aia a fost , pana si cardul de memorie s-a deteriorat.
    Ce parere aveti , daca o duc la https://www.depanero.ro/ vor reusi sa o repare ?
    Vreu sa o repar si sa o vand!

Pana atunci mi-am cumparat dashcam Yi de la Xiaomi si nu pot sa va descriu cat de ok este , atentia la detaliu maxima!
    Peste sjcam pe care l-am avut cu mult.
    Aplicatia de telefon nemaipomentina , filmare 1080p / 60 fps.
    Excelenta si pe timp de noapte!
    Totul la doar aprox. 300 lei.
    O sa pun niste filmari cu ea mai tarziu.

IMG_20170112_102359.jpg IMG_20170112_102409.jpg

12. doru

doru șofer

Asta e soarta bateriilor.Din acest motiv au scos pe piata camere cu super capacitor pe alimentare,care asigura tensiune doar pt salvarea ultimului fisier.Am incercat si eu un Elephone Explorer Elite Ultra HD 4K,luat de pe gearbest pt ca la noi a fost de vanzare,dar la pret dublu.L-am prins cu 250 lei si merita fiecare banut,insa pe masina mi se pare la fel de incomod ca toate celelalte cu prindere pe ventuza.La calitate e de departe mai bun decat tot ce am probat,cu functie dedicata auto,insa am renuntat in favoarea unui A119(fara baterie).

Last edited: 25 January 2017

Share This Page