1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[VAND] Kit Trafictube

Discussion in 'Camere Video' started by iady, 16 September 2012.

1. iady

iady șofer

Kodak ZX1 (facuta + garantie + cutie + accesorii + folie protectie ecran) - 230 RON

Minitrepied cu ventuza - 30 RON

Memory card SD-HC Kingston Class 10 16GB - 65 RON

Se vand impreuna la pretul de 300 RON.

Y!M: i.adyyy

ROG SI OFER SERIOZITATE ! Va multumesc !

- Adrian

L.E. Poze: https://picasaweb.google.com/1037719508 ... directlink (Din pacate Minitrepiedul este in masina momentan dar va las aceasta poza de pe google, http://www.f64.ro/images/products/bb/1149431_11494.jpg )

2. tomita

tomita șofer

cat mai are garantie? sau cand a fost cumparat aparatul

3. iady

iady șofer

A fost achizitionat in data de 4 Martie 2012 !

4. Eu as fi interesat sa il cumpar. Daca poti astepta pana luni seara sa iti dau un raspuns , cel mult marti. Daca mai e valabila oferta pana atunci, voi cumpara eu pachetul camerei. Fara suport si card

5. Eu sunt interesat de card, dar pot sa iti dau raspunsul doar saptamana viitoare pentru ca momentan sunt plecat din tara in interes de servici.

6. iady

iady șofer

Desigur.

@ DinTraficCulese

Astept raspunsul tau. Stima.

@pisoiu.fericit

Nu este nicio problema ! Astept raspunsul tau !

P.S. Eventual, imi puteti da un e-mail la cele 2 adrese de mai sus ( adrian.ilie93@gmail.com | i.adyyy@yahoo.com ) sau pe Y!M : i.adyyy ! Va stau la dispozitie cu absolut orice informatie !

- Adrian

7. iady

iady șofer

Minitrepied cu ventuza - 25 RON

- Adrian

8. iady

iady șofer

9. Salut..

Am spus ca revin cu lamuriri Dar din pacate nu iti pot spune nici acum daca da sau nu. Zx1-le meu este la un domn care incearca sa vada daca il poate repara. Cand aflu raspunsul lui, voi spune exact ce si cum.

10. iady

iady șofer

Ok, astept raspuns de la tine !

11. iady

iady șofer

12. iady

iady șofer

Din data de 28 Septembrie 2012 predau si personal in Cluj !

- Adrian

13. Nu te supara, dar nu mai pot sa iau cardul SD.

Alex

14. iady

iady șofer

Nu este niciun fel de problema. Stima

- Adrian

15. iady

iady șofer

16. iady

iady șofer

Cardul este rezervat pana maine !

17. driverx

driverx șofer

M-ar interesa kit-ul fara card. Care e pretul final? Daca numai din 28 esti in CJ, acum unde esti?

18. iady

iady șofer

Sunt din Petrosani (originar) iar din 28-29 sunt in Cj deoarece incep facultatea.

Camera + Trepied 250 RON. Daca ti se pare prea mult da-mi un pret si ne intelgem !

- Adrian

19. driverx

driverx șofer

Of. Speram sa am mai mult noroc... Eu trec azi pe aproape....dar nu chiar prin Petrosani. Iar sa merg prin Petrosani, dupa aia Tg Jiu, m-ar ucide pe mine si bucsile masinii

20. titanius

titanius șofer

Salut Adrian, sunt interesat de Zx1.

Camera are ceva probleme sau de ce o vinzi?Merge tot la ea?

Si ma intereseaza ultimul pret pentru camera si pentru camera + suport pentru predarea in Petrosani.

Share This Page