1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

vosonic v747w sau itronics itb 100HD

Discussion in 'Camere Video' started by Tevion, 26 November 2012.

1. Tevion

Tevion șofer

comparatii dintre cele doua ? cu plusuri si minusuri ? un review ptr vosonic v747w ?

2. Tevion

Tevion șofer

un minus ptr itb 100 hd nu are ventuza ptr geam

3. icsulescu

icsulescu șofer

4. Tevion

Tevion șofer

are zoom ?

5. icsulescu

icsulescu șofer

6. Anonymous

Anonymous Guest

Eu nu am auzit de camere din astea de trafic cu zoom si nu stiu cine ar folosi zoom la o camera care practic o pui undeva si acolo ramane.

Legat de itronICS, intr-adevar pentru unii poate fi un mare dezavantaj pentru ca ea este practic o camera permanenta, adica o lipesti in geam si o lasi acolo. Cu putina imaginatie se poate face un suport cu un fel de șină in care sa infigi actualul suport de itronics daca vrei sa o tot scoti de acolo.

Referitor la Vosonic, mie imi place mai mult filmarea de noapte a lui 737, adica modelul anterior.

7. Dadi

Dadi șofer

Vosonic 747W cu GPS incorporat ar fi fost cu siguranta cea mai buna camera pt. masina. Cam asta ar fi dezavantajul pt. mine.

Itronics este o idee sub 747W din punct de vedere al filmarii, dar nu indeajuns incat sa trec cu vederea faptul ca are GPS si ca este semnificativ mai ieftina. Asa ca, probabil va fi urmatoarea mea camera, sper .

Share This Page