previous post: Oare m-au dat pe twitter? next post: De ce e blocata strada Uranus din Brasov?

Mai gresim si noi!

VN:F [1.9.13_1145]
5 voturi pozitive :: 0 negative

Trebuia sa fac stanga acolo dar am uitat. Am facut peste 500m. Decat sa mai fac 2km sa pot intoarce..bine a fost si asa :P

Nu dati cu pietre.

Mai gresim si noi!, 100% based on 5 ratings

9 comentarii

  1. Macar nu spune la nimeni ;)

  2. ei las ;) ) trebuie sa ne vedem si pe noi

  3. macar ti-ai vazut greseala si nu ai incurcat/pus in pericol pe nimeni… in cele mai multe cazuri nu se intampla asa

  4. ei, hai ca merge, nu suntem mai catolici decat papa, nici vanatori de fleacuri, nici la examenul pentru carnet. si sa fim seriosi: au facut astia traficul oribil cu interdictii copiate din occident. ce sa spun, am inceput si noi numai cu sensuri unici si interdictii, dar cu fluidizare nema, sincronizare semafoare nema.
    pai daca faci ca-n vest, fa cu totul, nu sa mearga omul juma de oras daca a gresit o stanga

  5. Mai demult era permis sa faci stanga. Cica d`aia or pus interzis ca se facea coada si`i incurca p`aia de mergeau inainte. Imediat dupa ce or montat semnul de interzis, statea politia acolo tot timpul la vanatoare. ROMANIA :) )

  6. Eu am “muscat” o amenda acolo, chiar dupa ce s-a instalat acel indicator. Au stat “curcanii” la panda… si hapt, au sarit in fata mea.

  7. Sunt singurul care n-ar fi făcut asta? Sunt singurul care te-ar fi pus pe trafictube pentru ce ai făcut? Sunt singurul care vede în videoclip o pierdere de vreme? Sunt rău?

    Nașpa.

  8. puteai sa faci stanga pe urmatoarele 3 strazi inainte sa faci stanga pe interzis

  9. @tzg stiu ca puteam. Doar ca drumu`i ca dupa razboi pe acolo. Merg in fiecare zi la faculta pe stradutele alea.

Lasa un comentariu

Abonează-te la comentarii.
Poți să te abonezi la comentarii fără să comentezi aici .