previous post: Infractor periculos! next post: Radar

O zi ploioasă la Braşov

VN:F [1.9.13_1145]
26 voturi pozitive :: 13 negative

O linie continua, o bagare aiurea, o circulare pe doua benzi, niste grabiti…

O zi ploioasă la Braşov, 33% based on 39 ratings

6 comentarii

  1. pai aici si tu vroiai sa-l faci pe ala cu golfu tot prin dreapta, cand s-a facut verde ai vrut sa tasnesti, te-ai razgandit cand ai vazut ca nu ai pe unde :)

  2. primul cu duba semnaliza de ceva vreme si tu ai aparut din spate de pe aceeasi banda ca si el. teoretic el are dreptate sa se bage, dar daca o facea o idee mai devreme nici tu nu ai fi avut motiv sa sari.
    misto comentul: teoretic eu sunt pe banda 1. in timp ce te uiti la aia din dreapta

  3. ionut, nu vroia sa il faca pe ala cu golfu’, s-a bagat sa ii blocheze pe aia din spate, sa nu ii taie calea. stiu si eu intersectia, ca-s brasovean, si toata lumea face asa acolo. te bagi pe jumatatea aia de banda si Dumnezeu cu mila … daca te lasa sa te bagi te bagi, daca nu, le tai calea la aia din spatele tau.

  4. ce permise ar trebui sa cada la intersectia aia unde se inghesuie 2 randuri de masini pe banda 1. ce ura am pe toti aia care se baga cu japca

  5. @tomita…..semnalul nu iti da prioritate :) …..putea sa aibe de juma de ora semnalu` pus

  6. la ultima faza tot timpul se inghesuie cate 2, a devenit obisnuinta…nu se face o data rosu sa nu fie cate 2…

Lasa un comentariu

Abonează-te la comentarii.
Poți să te abonezi la comentarii fără să comentezi aici .